Často kladené otázky

Často kladené otázky

1Bolí to?
Je to najčastejšia otázka, odpoveď znie áno aj nie. Áno, budete cítiť zásah, ale zatiaľ sa nikto nerozhodol prestať s hrou po prvom zásahu. Vďaka zvýšenej hladine adrenalínu na zásah zabudnete v priebehu sekúnd a budete sa sústreďovať skôr na odvetu a zážitok z hry.Nemáte sa čoho báť , pri dodržaní základných bezpečnostných pravidiel sa určite nezraníte.
2Je paintball bezpečný?
Áno, veľmi! Štatisticky sa ročne zraní iba 0,2 z 1000 hráčov paintballu. V porovnaní s inými športmi: Pri hokeji sa ročne zraní 3,7 z 1000 hráčov,pri futbale 2,4/1000, pri tenise 1,1/1000. Štatisticky je ešte aj beh nebezpečnejší, pri ňom sa zraní 0,6/1000 bežcov ročne. (Zdroj: American Sports Data Inc, 2003).
3Ako prebieha hra v Paintball Zone?
U nás v Paintball Zone je o Vás vždy postarané. O Vašu skupinu sa bude starať jeden z našich kolegov, vyzbrojí Vás, vysvetlí bezpečnostné pravidlá, doplní muníciu, ak máte otázky , rád ich zodpovie. Bude organizovať Vaše hry, navrhne Vám scenáre...
4Koľko guličiek budem potrebovať?
To záleží od jednotlivých hráčov. Niekomu stačí 200 guličiek a niekomu aj 1000 je málo. V priemere sa však vystrieľa 300-500 guličiek na hráča.
5Môžem si priniesť vlastné guličky?
Nie. Tak ako si nemôžeme zobrať vlastný steak do reštaurácie, ani k nám si nemôžete priniesť vlastné guličky. Po zistení, že využívate vlastné guličky, bude hra ukončená.
6Môžem si priniesť vlastnú paintballovú zbraň?
Áno môžete. Chronografom zmeriame úsťovú rýchlosť strely, rozmedzie by malo byť medzi 220-240fps. Ak bude vyššia, požiadame Vás o jej zníženie, kvôli bezpečnosti a fair-play počas hry.
7Ak sa ušpiním farbou z paintballovej guličky, pôjde to vyprať?
Áno. Náplň guličiek je tvorená rastlinným olejom a potravinárskym farbivom, čiže Vám oblečenie nezničí.
8Ako si viem rezervovať hru?
Je to jednoduché, zavolajte nám na +421 940 828 100 , prípadne nám napíšte na info@paintballzone.sk
9Kedy si môžeme prísť zahrať?
Vždy je nutná rezervácia. Počas týždňa sa Vám radi prispôsobíme, začnete kedy si poviete a hráte dokedy chcete. Cez víkend si môžete vybrať buď doobednú alebo poobednú hru. Ak si vyberiete doobedie, môžete začať kedy Vám to vyhovuje a môžete ostať do 13:30. Ak si vyberiete hru poobede, potom môžete začať od 14:00 a môžete ostať dokedy chcete.
10Aký je minimálny počet hráčov?
Minimálny počet hráčov pre hru je 8. Ak by Vás prišlo menej, budete musieť doplatiť rozdiel.
11Aký je maximálny počet hráčov?
Našu výstroj a výzbroj sa vždy snažíme rozširovať a skvalitňovať. Teraz si u nás môže naraz zahrať až 30 hráčov.
12Môžeme si opekať, grilovať...?
Áno, máme vyhotovené ohniská. Radi Vám dodáme palice na opekanie , grill, stoličky , stoly...
13Môžeme si priniesť vlastné jedlo?
Áno.
14Aký je minimálny vek pre hru paintballu?
Na našom ihrisku je minimálny vek 10 rokov , doprovod dospelej osoby je však nutný.